Pridať inzerát

Fashion manager pre exkluzívnu módnu značku L´Art de Rado

ADR s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 3 000 EUR/mesiacv závislosti od schopnosti uchádzača
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ módu a luxus? Nie? Tak toto nie je ponuka pre teba. Ale ak áno, čítaj ďalej, pretože možno hľadáme práve teba.
Ak si komunikatívny/a, energický/á, samostatný/á, máš príjemné vystupovanie, miluješ módu a luxus, rád/rada stretávaš nových ľudí a zároveň sa chceš sám/a rozhodovať o svojom čase a aj o tom, koľko chceš zarobiť, toto je ponuka presne pre teba.

Do nášho obchodného tímu hľadáme nových ambicióznych kolegov, ktorí sa neboja žiadnej výzvy. Tvojou prácou bude predovšetkým oslovovať a stretávať sa s úspešnými ľuďmi (manažérmi, podnikateľmi, politikmi či celebritami), ktorým budeš radiť, ako sa obliekať.

Čo od teba očakávame?
- dokonalé komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie,
- samostatnosť, proaktívnosť a zodpovednosť,
- pozitívny prístup k práci, ľuďom a k životu,
- úsmev a pozitívnu energiu,
- zmysel pre detail,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- prehľad vo svete módy,
- skúsenosti s osobným predajom sú veľkou výhodou.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV a stručný popis, ako si predstavuješ svoju prácu.

Čo ponúkame my?
- práca v mladom dynamickom kolektíve,
- sloboda a plánovanie vlastného času, flexibilný pracovný čas,
- priestor realizovať svoje schopnosti a nadobúdať cenné skúsenosti,
- neobmedzený príjem závislý od výsledkov a ochoty pracovať na svojej kompetencii,
- motivujúce firemné prostredie a dobrý tím,
- kvalitné zaškolenie a následné permanentné vzdelávanie v oblasti módy, predaja a manažmentu,
- účasť na firemných akciách a partnerských eventoch,
- účasť na medzinárodných výstavách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah k estetike, orientácia na módu, sledovanie módnych trendov
- skúsenosti v obchode a vlastná klientela veľkou výhodou
- odevné vzdelanie, návrhárstvo - výhodou
- záujem o akvizičnú činnosť
- skúsenosti v segmente firemných zákazníkov
- dynamická a komunikatívna osobnosť
- vyjednávacie a argumentačné zručnosti
- schopnosť identifikovať nové obchodné príležitosti
- prozákaznícky prístup, vysoká miera samostatnosti
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- chuť pracovať

Módna značka L´Art de Rado sa špecializuje na exkluzívnu módu pod hlavičkou elegantného a solídneho imidžu. Hlavným zámerom značky je obsiahnuť šatník biznismenov a vytvoriť originálny a individuálny štýl každého klienta.