Pridať inzerát

Asistent predaja

ADINE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: DIEGO Šaľa, Petra Pázmaňa 915, Šaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 - 720 EUR/mesiacstravné lístky 6,00 EUR plne hradené zamestnávateľom, možnosť získať polročné a koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: jún 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne DIEGO v Šali hľadáme asistenta - asistentku predaja.
Ponúkame:
- prácu s tovarom (bytový textil, laminátové a vinylové podlahy, koberce)
- prácu s počítačom
- objednávanie tovaru
- komunikáciu s centrálou v Maďarsku v maďarskom jazyku
- nástup do práce jún 2022
V prípade záujmu pošlite životopis. Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov na pohovor.
Stravné lístky 6,00 EUR plne hradené zamestnávateľom, možnosť získať polročné a koncoročné odmeny.

stravné lístky 6,00 EUR plne hradené zamestnávateľom, možnosť získať polročné a koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predajňa DIEGO Šaľa sa zaoberá predajom bytového textilu, laminátových a vinylových podláh, kobercov a tapiet.