Pridať inzerát

Špecialista ľudských zdrojov

Adient Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucká, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1250,- € ( v závislosti od pracovných skúseností ) ,13.plat, príspevok na cestovné a ďalšie zamestnanecké benefity
  • Termín nástupu: 15.03.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuje na aktualizácii kvalifikačných požiadaviek na všetky pracovné miesta a nábore nových zamestnancov pre stanovené pozície
- vykonáva komplexné pracovnoprávne činnosti pri nástupe nových zamestnancov do zamestnania a výstupe zo zamestnania.
- zabezpečuje a vykonáva nábor zamestnancov na pracovné pozície
- vypracováva pracovné zmluvy, zmluvy na mimopracovné pomery a dohody o mzde, a ich zmeny a dodatky, počítačové spracovanie celej personálnej agendy a jej systémové vedenie a aktualizáciu
- vedie a aktualizuje osobné zložky zamestnancov
- zabezpečuje prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov pre externé inštitúcie plynúce zo zákona vo väzbe na pracovný pomer (napr. zdravotné poisťovne, sociálne poisťovne, úrad práce)
- spracováva plán vzdelávania a vyhodnocuje plán vzdelania, zodpovedá za adaptačný proces nových zamestnancov
- kontroluje potrebné personálne údaje ako vstup pre mzdové účtovníctvo a spracovanie dochádzky

- 13. plat
- Príspevok na cestovné až do výšky 46,- € podľa vzdialenosti od miesta bydliska
- Stravné lístky v hodnote 4,- € ( zamestnávateľ prispieva sumou 3,21 € )
- Vstupné lekárske prehliadky zdarma
- Odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300,- €
- Odmena pri životnom jubileu do výšky 100,- €
- Príspevok na dovolenku
- Príspevky zo sociálneho fondu
- Darčekové poukážky
- Školenia a jazykové kurzy
- Zľavy pre zamestnancov
- Športové a kultúrne podujatia

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.3.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kysucká cesta 3
01001 Žilina
www.adient.com

Kontakt