Pridať inzerát

Trainee bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany

Adient Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mikušovská, Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacvstupný bonus vo výške 300 eur (100 eur po ukončení skúšobnej doby po splnení stanovených podmienok a 200 eur po ďalších troch mesiacoch po splnení stanovených podmienok)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie oblasti BOZP a požiarnej ochrany
- zabezpečovanie prevencie pracovných nehôd, úrazov a chorôb, skoronehôd a v prípade ich výskytu zodpovedá za ich bezodkladné vyšetrenie, administráciu a štatistiku
- kontroluje bezpečnosť zariadení a technického vybavenia v súvislosti so zavádzaním nových pracovných metód
- poskytuje konzultácie ohľadom technického vybavenia a zavádzania nových pracovných metód
- informuje nadriadených o zaznamenaných nedostatkoch
- vykonáva pravidelné školenia zamestnancov v súlade s princípmi HSE (zdravie, bezpečnosť, životné prostredie)
- zavádza, rozvíja a aktualizuje systém protipožiarnej ochrany (alarmy, evakuačný plán, príslušná dokumentácia), spolupracuje s miestnymi hasičmi, realizuje protipožiarne cvičenia a školenia
- zodpovedá za odpadové hospodárstvo a separáciu odpadu
- komunikuje a rokuje s dodávateľmi v rámci HSE
- zodpovedá za správne určenie OOPP, ich objednávanie, naskladnenie a vydávanie

- vzdelávanie a rozvoj
- 13. plat
- príspevok pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa
- benefity v rámci sociálnej politiky (športové a kultúrne podujatia, poukážky na masáže, vitamínový balíček a iné)
- nadštandardné stravovanie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o GDPR pre potreby realizácie výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Požiarna ochrana a bezpečnosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- tímový hráč
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť zvládať stresové situácie
- podmienkou je mať odbornú spôsobilosť buď na technika požiarnej ochrany alebo technika BOZT

Adient is the leading automotive seating supplier.

With more than 3,000 employees and five locations in Slovakia, the company is one of the key employers in Slovakia’s automotive industry.

Adient’s only business center worldwide is in Bratislava. Approximately 800 employees in Bratislava support the company’s business around the globe in finance, information technology, purchasing, sales, human resources, transport and logistics and project management.

In Trencin, Adient operates the biggest automotive technology center across Slovakia. More than 400 employees there develop a wide range of highly innovative products for the cars of tomorrow.

In Zilina, the company produces complete seat systems and automotive fabrics, in Lucenec foam components for seats as well as metal components for head restraints.

Adient is a global leader in automotive seating. With approximately 77,000 employees in 32 countries, Adient operates 202 manufacturing/assembly plants worldwide, we produce and deliver automotive seating for all vehicle classes and all major OEMs. From complete seating systems to individual components, our expertise spans every step of the automotive seat-making process. Our integrated, in-house skills allow us to take our products from research and design all the way to engineering and manufacturing – and into more than 25 million cars every year.

To learn more , please visit www.adient.com or www.adient.com/slovakia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov