Pridať inzerát

Účtovník

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiac+ mesačný produtivity bonus, ročný bonus vo výške priemernej mesačnej mzdy
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce na dennej báze bude najmä:

- samostatné účtovanie bežných účtovných operácií v súlade s platnou legislatívou, vrátane kompletizácie účtovných dokladov
- účtovanie a kontrola bankových operácií
- riešenie zložitejších, atypických účtovných prípadov v spolupráci s finančným manažérom
- spracovávať dodávateľské faktúry
- spracovanie výkazov pre Štatistický úrad SR
- evidovanie, kontrola a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
- vykonávať formálnu kontrolu účtovných dokladov s cieľom pripraviť správne podklady pre zostavenie DPH výkazov
- príprava platobných príkazov v deň ich splatnosti a/alebo podľa pokynov nadriadeného
- sledovanie saldokonta, komunikácia s obchodnými partnermi ohľadne záväzkov a vzájomných zápočtov, odsúhlasenie inventarizačných zostatkov
- mesačná inventarizácia a analýza súvahových účtov
- spolupráca pri tvorbe interných postupov, monitorovanie postupov a navrhovanie zlepšení
- úzka spolupráca s finančným manažérom spoločnosti
- pripravovať podklady pre účely auditu, ročnej účtovnej závierky
- spracovanie HR agendy
- zabezpečovanie prevádzkovej réžie podľa potrieb zamestnávateľa

- flexibilný pracovný čas
- stravné lístky aj počas dovolenky
- priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie
- odborné školenia a/ alebo semináre hradené zamestnávateľom
- teambuildingy
- práca v nadnárodnej spoločnosti (sídlo materskej spoločnosti : Francúzsko)

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
abas ERP - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky (samostatnej práce)

Počet rokov praxe

3

- seniorská prax vo vedení účtovníctva
- znalosť daňových zákonov
- proaktívny prístup, zodpovednosť, spoľahlivosť
- tímový hráč
- samostatnosť pri riešení úloh
- výhodou, ale nie podmienkou, je účtovanie v ekonomickom systéme ABAS

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov