Pridať inzerát

Účtovník

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacvratane mesačných bonusov (odmien) + ročné odmeny vo výške priemerného mesačného platu, výška mzdy závisí od skúseností a praxe v požadovanej oblasti
  • Termín nástupu: 01/9/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Reporting : pripravovať mesačný report zverených indikátorov
• Práca v ERP systéme ABAS
• Kompletizácia došlých faktúr na zaúčtovanie a ich scanovanie po spracovaní
• Sledovať a zabezpečovať splatnosť došlých faktúr
• Inventarizácia záväzkov, clearing
• Vedenie HR agendy, zabezpečovanie prevádzkovej réžie podľa potrieb zamestnávateľa
• Účtovanie bankových výpisov, príprava bankových príkazov
• Účtovanie ID, pokladne, vyúčtovanie cestovných príkazov, výdavkov zamestnancov
• Spracovávanie a archivovanie účtovnej dokumentácie a iné pomocné účtovnícke práce
• Spolupráca s auditormi a ostatnými členmi tímu

Zaujímavý sociálny program, ktorý bude predstavený uchádzačovi na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistika
5

- prax v podvojnom účtovníctve podmienkou
- skúsenosti so mzdovým účtovníctvom výhodou
- skúsenosti s komplexným vedením PU výhodou
- znalosť daňových zákonov a postupov účtovania
- skúsenosti s účtovníctvom podľa US GAAP výhodou
- práca so ERP ABAS výhodou
- flexibilita a samostatnosť
- logické myslenie
- chuť učiť sa, sebavzdelávať
- zodpovednosť, kladný prístup k práci

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s.r.o.
Poľná 9, 903 01 Senec
903 01 Senec