Pridať inzerát

Technológ vývoja a výroby výživových doplnkov

Adelle Davis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karloveská 63, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2 500 EUR/mesiacMzda závisí od pracovných výsledkov, kvalifikácie a skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zvedavý/á, rád/rada skúmate a prenikáte do podstaty problému? Ste kreatívny/a, ale zároveň systematický/á a vytrvalý/á? Chcete pomôcť vytvárať produkty, ktoré ľuďom pomôžu viesť kvalitnejší život? Potom hľadáme práve Vás!

Sme lídrom vo výrobe lipozomálnych vitamínov na Slovensku a do nášho tímu hľadáme Technológa vývoja a výroby výživových doplnkov.

Vašimi hlavnými úlohami a zodpovednosťami budú hlavne:
- vývoj nových produktov a technologických postupov,
- príprava a zabezpečenie vzoriek pre potenciálnych odberateľov,
- výpočet nutričných hodnôt a kalkulácia cien,
- tvorba podkladov (zloženie, nutričné hodnoty, tvrdenia) pre obaly produktov a kontrola správnosti pred tlačou obalového materiálu,
- tvorba a správa dokumentácie pre vývoj,
- dohľad nad správnym zavedením nového produktu do výroby,
- kontrola a zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov výroby od vstupov surovín po finalizáciu hotových výrobkov,
- správa databázy špecifikácii surovín a hotových výrobkov,
- zastupovanie pri absencii vedúceho výroby a manažéra kvality.

Plnohodnotné zaškolenie a detailný popis pozície.
Príjemní kolegovia.
Jednoznačný systém odmien.
Výživové doplnky za zvýhodnené ceny.
Možnosť kariérneho rastu.
Parkovacie miesto.
Nápoje zadarmo (káva, čaj a filtrovaná voda).
Budete súčasťou tímu, ktorý pomáha ľuďom viesť kvalitnejší život.

Ak máte záujem pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list cez profesiu. V motivačnom liste uveďte výsledky Vašich aktivít na ktoré ste hrdý/á a prečo by ste chceli pracovať pre našu spoločnosť. Motivačný list prosím podpíšte svojím menom tak, že krstné meno uvediete šikmým písmom Arial alebo Helvetica veľkosti 10 bodov červenou farbou a priezvisko podčiarknuté, písmom Times veľkosti 14 bodov zelenou farbou.

Ponuky prijímame výhradne písomne. Do výberu budú zaradení záujemci, ktorí dodajú všetky požadované dokumenty. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárska chémia, Medicínska chémia, Farmácia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme niekoho, kto je zvedavý, kto rád skúma a hľadá riešenia problémov, je kreatívny, pozitívny, kto dokáže vytvárať dobré vzťahy, je čestný a dokáže preberať zodpovednosť za svoju prácu.
Hľadáme niekoho, kto je systematický a dôsledný a má rád/a dokončené pracovné úlohy.
Ak máte ochotu pomáhať a našli ste sa v našom popise, potom hľadáme práve Vás!

Požadujeme minimálnu úroveň anglického jazyka na úrovni B2, v ideálnej scéne na úrovni C2.

Filozofia našej spoločnosti je založená na prácach pani Adelle Davis, jednej z najuznávanejších odborníčok na výživu v USA v 20. storočí.
Sme lídrom vo výrobe lipozomálnych vitamínov na Slovensku, ale vyrábame aj práškové a kapsulované produkty.
Sme síce mladá spoločnosť, ale máme globálne plány. Momentálne sa naše výrobky predávajú okrem Slovenska aj v Česku, Maďarsku, Nemecku v Španielsku a čoskoro aj v Holandsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karloveská 63
842 29 Bratislava