Pridať inzerát

Výrobný pracovník priamo do kmeňa s ubytovaním ak treba !

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ Náborový príspevok od 300€ do 600€ + dochádzkový bonus 40€/mesiac, príplatky za produktivitu a kvalitu. V prípade nadčasu preplácané / +35%hod./ + zabezpečená doprava + príspevok na PHM pri dochádzaní vlastným vozidlom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti zo strojárskej výroby ?
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha výrobných zariadení vyrezávanie tvarových a ohýbaných dielov
- práca s CO2 lasermi
- práca s rôznymi materiálmi - hliník, pozinkované železo, železo a nerezová oceľ
- prekladanie výrobkov v sklade
- kontrola výrobkov podľa noriem a kvality vyrobených kusov
- dodržiavanie pracovného postupu

Práca na 3 zmeny.

- práca priamo ako kmeňový zamestnanec
- náborový príspevok od 300€ do 600€
- každoročne dovolenkový a vianočný bonus
- navýšenie mzdy na rok 2023 až do 10% (podľa inflácie)
- zabezpečená doprava priamo do areálu firmy alebo príspevok na dopravu
- ubytovanie zadarmo (v prípade dochádzania na týždňové turnusy)
- stravné lístky v hodnote 5,50 € alebo možnosť stravovať sa vo firme (doplatok 1,35€ / obed/
- 1x do mesiaca ovocný deň, 150€ odmena pri narodení dieťaťa, 60€ príspevok na dioptrické okuliare
- odmeňovanie zamestnancov krvi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

strojárskom a automobilovom priemysle

- technická zručnosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov