Pridať inzerát

Vedúci inžinierskeho tímu vo výrobnej spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností sa ponúkaný plat môže líšiť
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho rýchlo rastúceho, medzinárodne uznávaného klienta, hľadáme Operation engineer Team Leader.

Náplň práce:
- vedenie 7 členného tímu inžinierov
- dohľad nad plnením zadaných úloh a riadenie procesov a KPIs
- motivácia tímu
- úzka spolupráca s oddelením výroby, kvality, nákupu a R&D
- kontinuálna analýza a riešenie nedostatkov

- flexibilný pracovný čas
- ročný bonus
- stravné lístky nad rámec zákona
- príspevok do DDS
- mnohé iné...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je medzinárodná úspešná spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou strojov založených na senzoroch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni C1
- skúsenosť vo výrobe aspoň 10 rokov - aspoň 6 rokov skúseností na vedúcej pozícii
- prirodzená autorita
- vysokoškolské vzdelanie ideálne v elektronike/elektrotechnike
- komunikatívnosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov