Ovládaš nemčinu, chceš zárobok viac ako 2200€ v čistom a poskytnuté ubytovanie zdarma ? Máš prax vo výrobe, neváhaj nám zaslať svoj CV ešte dnes

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 459 - 2 987 EUR/mesiac13.plat, 14.plat, výkonnostné bonusy, denné diéty 26,40 € (netto-v čistom)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre rakúskeho zamestnávateľa vysoko motivovaných a tímových kolegov na TPP, ktorí sú flexibilní a ich náplňou práce bude pre farmaceutickú firmu :
- Prevádzkovanie a dohľad nad automatizovanými a poloautomatizovanými systémami na výrobu aktívnych farmaceutických zložiek
-Dokumentácia a protokolovanie činností v súlade s usmerneniami
-Aktívna účasť na spracovaní problémov a ich riešení ako súčasť výrobného tímu
- Dodržiavanie štandardov kvality v práci a pokynov nadriadeného pracovníka

Poskytujeme ubytovanie zdarma
- Nutná odborná prax minimálne rok vo výrobnej spoločnosti

- Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke ( denné, poobedné a nočné zmeny ) - 38 hodinový pracovný týždeň

- Mesačná mzda : 2 459,54 € + denné diéty 26,40 € ( v čistom!), 13.a 14.plat

Miesto výkonu práce : Wörgl (okres Kufstein )

- POSKYTUJEME UBYTOVANIE ZDARMA
- Okrem atraktívneho platu ponúkame výkonnostné bonusy a sociálne benefity.
-Vlastné auto výhodou
-Základná znalosť angličtiny výhodou

V prípade záujmu nám zašlite váš životopis, alebo kontaktné údaje a budeme vás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Rakúsko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- motivácia sa neustále zlepšovať prostredníctvom školení
- nutné ovládať nemčinu na komunikatívnej úrovni
- ochota pracovať na 3 zmeny

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov