Operátor výroby v Tepličke nad Váhom. Mesačná mzda od 1200€. Doprava aj z PB a PU.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 985,58 - 1 275 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1200 - 1275 brutto + Bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovanie linky - nakladanie pneumatík a diskov
Jednoduchá montáž ventilov
Kontrola automatických zariadení linky
Nakladanie a kontrola naloženého materiálu
Práca na vysokozdvižnom vozíku po 6. mesiaci
Práca je v hlučnom prostredí
Práca na 3 zmeny
Práca vhodnejšia pre mužov
Miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom, areál Kia Slovakia

Kompletné zaškolenie na pozíciu
Stabilná práca na HPP
Prechod do kmeňového stavu zamestnancov po 6. mesiacoch
Voľné víkendy
Príjemný kolektív
Zabezpečenie dopravy Kia busy
Stravné lístky alebo využívanie jedálne priamo v závode
Fixný plat 985,58 EUR/mesiac + Štvrťročné, polročné a ročné bonusy, príplatky za nočné a poobedné zmeny + zaškoľovací bonus 50€ počas skúšobnej doby
Priemerná mesačná mzda 1200 - 1275 brutto + Bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Logistická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na 3 zmeny
Chuť učiť sa nové veci
Práca je vhodnejšia pre mužov vzhľadom na bremená

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov