Координатор виробництва -володіння словацькою та українською мовами

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,21 EUR/hod.+ надбавки та премії
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Шукаємо колегу, роботою якого буде координація співробітників.
- переклад працівникам,
- турбота про працівників,
- вирішення питань вступного медичного огляду працівників,
- допомога працівникам у виникненні проблем, мінімально у формі усного перекладу.

- Базова зарплата 5,21 євро/год. + надбавки та бонуси
- Стабільний дохід
- Зарплата 15 числа місяця
- Забезпечене харчування
- БЕЗКОШТОВНИЙ вступний медичний огляд

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov