Pridať inzerát

Nastavovač strojných zariadení

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,27 EUR/hod.+ príplatky za zmennosť, dochádzkový a motivačný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie strojov,
- nastavenie všetkých mechanizmov a zariadení pripojených ku strojom,
- spúšťanie strojov,
- zabezpečenie počas celej pracovnej zmeny dodržiavanie správneho výrobného cyklu na strojoch podľa výrobnej dokumentácie bez akýchkoľvek zmien,
- vykonávanie základnej údržby na strojoch podľa predpisov pre výrobu a pre údržbu pred začatím a po ukončení výrobného cyklu tak, aby boli stroje udržiavané v náležitom stave a aby zodpovedali správnej výrobnej dokumentácii,
- okamžité informovanie vedúceho údržby a zmenového majstra o neplánovaných prerušeniach prevádzky strojov,
- spolupracovanie pri odstraňovaní poruchách,
- spolupracovanie s oddelením údržby pri riešení problémov,
- informovanie zmenového majstra o postupe prác vo výrobe,
- uvádzanie do prevádzky nové stroje,
- miesto výkonu práce je v Námestove (areál PUNCH)

- výkonnostný bonus,
- dochádzkový bonus,
- stravovanie v závodnej jedálni,
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer,
- istota stabilného príjmu,
- výplata 15. v mesiaci,
- vstupná lekárska prehliadka ZADARMO,
- možnosť prechodu do kmeňa,
- nástupný bonus 80 €,
- odporúčací bonus 80 €.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti s nastavovaním strojov sú výhodou,
- chuť pracovať,
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov