Jednoduchá práca v čokoládovni v Bratislave. Nástup ihneď! Ubytovanie zdarma!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiac+ prémie až do 140€/mesačne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pre jednu z najväčších potravinárskych spoločností - výroba čokolády a cukroviniek
- reagujte ak:
- chcete nastúpiť ihneď
- chcete výplatu pravidelne každý mesiac
- chcete pracovať vo voňavom a čistom prostredí

Náplň práce:
- balenie a kontrola čokoládových výrobkov
- ukladanie čokoládových bonbónov do bonboniér
- ukladanie hotových výrobkov na paletu
- ďalšie činnosti podľa potreby

Práca na 2,3,4 zmeny
UBYTOVANIE ZADARMO

- prémie 13 % z priemernej mesačnej mzdy, na mesačnej báze
- hradené a zabezpečené ubytovanie
- stravne v hodnote 4,50€, finančný príspevok na stravu vyplácaný priamo na účet, gastro Callio karta
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi.
- zvýhodnený nákup výrobkov priamo v podnikovej predajní.
- nadštandardné príplatky
- rizikové príplatky
- príplatky za poobedné, nočné a prácu vo sviatok a víkend

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- chuť pracovať
- zodpovednosť/manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav / bude preverený na lekárskej prehliadke
- potravinársky preukaz výhodou/ ak nemáte tak zabezpečíme
- dôraz na osobnú hygienu a láska k čistote
- ochota pracovať na zmeny/ počas víkendov

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov