Pridať inzerát

Technik

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,22 EUR/hod.+ príplatky a bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odstraňovanie porúch na výrobných linkách na základe požiadaviek vedúceho výroby,
• zabezpečovanie preventívnej údržby na výrobných linkách,
• komunikácia s výrobnými pracovníkmi pri odstraňovaní porúch,
• poskytovanie podpory pri testovaní zariadení,
• podieľanie sa na vylepšovaní procesov a optimalizácií výrobných liniek SMT s cieľom zvýšiť produktivitu a kvalitu,
• podieľanie sa na implementácií nápravných opatrení v spolupráci s inými oddeleniami,
• práca na 12hod. zmeny (deň, noc, 2 dni voľno),
• práca vhodná pre mužov!

- Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Základná mzda 6,22€/hod. + príplatky za poobedné, nočné zmeny, príplatky cez víkend, príplatok za prácu v nepretržitom režime
- Istota stabilného príjmu
- Výplata 15. v mesiaci
- Vstupná lekárska prehliadka ZADARMO
- Komplexná starostlivosť koordinátorom
- Možnosť prechodu do kmeňa
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
- Zabezpečené stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov