Pridať inzerát

Komoditný nákupca

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ilava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme komoditného nákupcu.
Náplň práce:
• Zodpovednosť za vytvorenie a rozvoj jemu pridelenej komoditnej stratégie, vrátane správy a aktualizácie zoznamu schválených dodávateľov (Bid list).
• Vyjednávať ceny nakupovaných komponentov, materiálov a nástrojov v rámci zverenej komodity.
• Podieľať sa na činnostiach, ktoré predchádzajú nominácii dodávateľa. Zodpovednosť za nomináciu dodávateľov s danými cieľmi, vyjednávať nominačné listy. Uisťovať sa, že nominovaní dodávatelia sú/konajú v súlade s požiadavkami spoločnosti, poskytovať podporu programovému tímu.
• Podieľať sa na hodnotení dodávateľov.
• Koordinovať a zodpovedať za Cost Improvements Roadmap proces, rozvoj dodávateľov, vrátane platobných podmienok dodávateľov v jemu zverenej komodite.
• Identifikovať obchodné príležitosti a prevziať zodpovednosť za implementáciu akčných plánov na zlepšenie ziskovosti spoločnosti.
• Podporovať cenotvorbu nových projektov a riadenie s tým súvisiacich činností oddelenia nákupu.
• Spravovať a sumarizovať vstupy do kusovníku s cenami nakupovaných komponentov.
• Riadiť projekt a dodávateľov nakupovaného materiálu od jeho nominácie až po úspešné zavedenie projektu do sériovej výroby.
• Zabezpečovať nakupovaný materiál pre predsériové fázy nových projektov.
• Podporovať projekty v sériovej výrobe a s tým súvisiace činnosti oddelenia nákupu.
• Spolupracovať s dodávateľmi a interným tímom na znížení nákladov a zlepšení kvality a výsledkov v dodávateľskej oblasti.
• Riešiť odchýlky a zmenové riadenie súvisiace s nákupným procesom.
• Vykonávať každodenné nákupné činnosti.

• 13. plat, štvrťročné odmeny, preplácané nadčasy s príplatkom 25%, príspevok do 3. piliera, cena stravnej jednotky od 0,70€, príspevok na letnú dovolenku vo výške 250€, preplácané voľnočasové aktivity, poukážky na relax a do lekárne, aktivity pre zamestnancov: taembuildingy, Vianočný večierok, Deň detí a rodiny
• možnosť odborného a profesionálneho rastu
• príspevok na ubytovanie pre mimo regionálnych kandidátov

min. 1 rok na rovnakej alebo podobnej pozícií, automobilový priemysel – výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• znalosť čítania výkresovej dokumentácie
• odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať a riadiť prácu
• pro-zákaznícka orientácia
• ochota učiť sa
• nutná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov