Operátor výroby - Nastavovač v potravinárskej výrobe. Okolie DS, GA, NZ, KN Doprava Zadarmo!! Víkendy voľné (Ref. č.: PR/2033)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 049 EUR/mesiac+ 15% prémie mesačne
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náš klient je spoločnosť špecializujúca sa na potravinársku výrobu s dlhoročnou tradíciou
- náplňou práce je:
- obsluha potravinárskych strojov
- dohliadanie na správny proces výroby
- ďalšie pracovné činnosti súvisiace s chodom výroby
- pracuje sa na 3 zmeny (ranné, poobedné a nočné) - VÍKENDY VOĽNÉ
- NÁSTUP IHNEĎ

- pravidelný prídel výrobkov
- každoročné zvyšovanie platu
- možnosť kariérneho rastu
- bohatý sociálny systém (odmeny pri životných udalostiach - svadba, narodenie dieťaťa....)
- DOPRAVA z rôznych okresov v okolí DS ZADARMO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické / strojárske / potravinárske zameranie

- vzdelanie technického / potravinárskeho zamerania
- skúsenosť s prácou vo výrobe / na zmeny
- ideálne skúsenosť s nastavovaním strojov vo výrobe
- potravinársky preukaz výhodou / nie však podmienkou - vieme ho zabezpečiť
- dobrý zdravotný stav - každý prechádza lekárskou prehliadkou
- bezúhonnosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov