Pridať inzerát

IT Project Manager

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme človeka na pozíciu IT Project Manager.
V tomto prípade nejde o riadenie ľudí, je to o riadení projektov medzi IT a výrobou, logistikou, či rôznymi oddeleniami. Náplňou práce je teda koordinácia IT projektov.

Okrem toho je náplňou práce:
- Príprava projektového plánu a jeho plnenie za účelom stanovenia časového rámca, nákladov, procesov realizácie, kapacitných požiadaviek a ich prerozdelenie podľa jednotlivých fáz projektu
- Identifikácia rizík a riadenie zmien
- Usmerňovanie a spracovanie vývoja projektu od jeho začiatku až po ukončenie
- Špecifikácia a riadenie projektových očakávaní
- Plnenie projektových cieľov v rámci stanovených kvalitatívnych, časových a rozpočtových plánov
- Príprava pravidelných reportov o projektoch pre Stakeholderov
- Prioritizácia projektov a úloh na základe požiadaviek a cieľov vedúceho oddelenia IT
- Organizácia a riadenie projektových stretnutí s jasnými pravidlami a pripravenou agendou

• Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
• mesačný bonus 10 % k platu naviac
• letné a zimné prémie
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• Cafeteria benefity
• príspevok do tretieho piliera

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je popredný medzinárodný dodávateľ interiérových komponentov a plastových dielov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Must have:
pokročilá znalosť jazyka SQL
základné znalosti systémov EDI
základné znalosti Visual Basic
základné znalosti Active Directory a Microsoft Windows Server 2012
základné znalosti Vmware

Nice to have:
znalosť v automobilových procesoch

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov