Zákaznícky konzultant pre mobilného operátora v Bratislave s priemerným platom 1400€/mesačne

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 - 1 400 EUR/mesiacadaptačný bonus 300€ počas prvých 4-6 týždňov + variabilná zložka v závislosti od predaja (v priemere viac ako 500€)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi
- Prezentácia produktov a služieb spoločnosti
- Aktívny predaj
- Riešenie zákazníckych požiadaviek
- Drobná technická výpomoc zákazníkom (napríklad pri vkladaní SIM karty, prípadne inštalácií aplikácií a podobne)
- Práca na 12 h smeny (krátky / dlhý týždeň) v obchodnom centre v Bratislave (Avion, Aupark)

- mobil podľa vlastného výberu za zvýhodnených podmienok + neobmedzený paušál aj na súkromné účely
- produkty spoločnosti so zľavou až 75%
- nárok na stravné lístky aj počas neprítomnosti v práci
- firemné súťaže o atraktívne ceny
- a veľa ďalších, ktoré budú upresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

- Schopnosť rýchlo sa učiť, flexibilita
- Počítačová zručnosť, skúsenosť s prácou v rôznych systémoch
- Logické, analytické, obchodné myslenie
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov