Ste absolventom/absolventkou a neláka Vás práca za pásom? Táto práca operátora výroby je teda určená pre Vás!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiac1 050€ + po skúšobnej dobe možnosť variabilnej zložky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava materiálov,
- plnenie stroja materiálmi,
- nastavenie technických parametrov stroja
- sledovanie chodu stroja, priebežná kontrola, premeriavanie,
- odoberanie hotových výrobkov,
- odvádzanie hotovej výroby na PC, skenovanie čiarových kódov,
- zapisovanie výrobnej dokumentácie,
- údržba prideleného pracoviska.

- stravné lístky v hodnote 4,50€ bez doplatku zamestnanca,
- 13. plat,
- práca maximálne na 2 zmeny!

Práca na 1 zmenu s pracovnou dobou od 6.00 - 14.00h., po zaučení sa na pozíciu a v prípade zvýšenej potreby práca na 2 zmeny (6.00 - 14.00, 14.00-22.00)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Slovenská výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa zákazkovou výrobou komponentov z textilných a penových materiálov určených najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- matematická a počítačová gramotnosť,
- zodpovednosť,
- lojálnosť,
- technické nadanie,
- precíznosť.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov