Baví Vás práca s materiálom v sklade? Tak poďte s nami pracovať ako manipulačný pracovník v blízkosti centra Žiliny. Práca vhodná pre mužov aj ženy!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ bonusy a príplatky!
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa novou posilou logistického tímu nášho klienta a Vašou pracovnou náplňou bude:
- kontrola materiálu a jeho distribúcia na výrobu,
- rozvoz materiálu a zásobovanie výrobných liniek (paletový vozík),
- práca s ručným scannerom,
- sledovanie kvality materiálu,
- udržiavanie poriadku v priestoroch skladu a na hale.

Práca vo výrobe na 3 zmeny (PO-PIA, 8 hod).
Kompletné zaškolenie na pozíciu je samozrejmosť.
Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy.
Skvelá dostupnosť - centrum Žiliny.

Nástupná mzda 900 €/brutto + 150€ (bonusy) + príplatok za nočnú zmenu 2,00 €/hod.
Bonusy: letný, zimný aj koncoročný bonus.
Zdarma doprava na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina + príspevok na dopravu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť, ktorá je globálnym lídrom vo výrobe automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť a ochota pracovať na 3 zmeny
- preukaz VZV a skúsenosti v sklade
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov