Pridať inzerát

Frontend programátor (ASP.Net, C#)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacKonkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a vývoj softvérových riešení v oblasti životného aj neživotného
poisťovníctva.
• Údržba a ďalší vývoj existujúceho webového portálu.
• Zaškolenie a koučing pod vedením skúseného kolegu.
• Okrem vývoja v prípade potreby aj komunikácia s klientom.

• Práca z domu alebo z kancelárie v Bratislave, v Košiciach či v Žiline podľa
dohody.
• Kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania
školení, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa
vlastnej preferencie.
• Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý
rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
• Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom
kolegov.
• Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančná istota a práca pre najväčšie
poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERGO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Viacročné profesionálne pracovné skúsenosti v niektorom z frontend
programovacích jazykov (úroveň medior).
• Podpora webového portálu (údržba, ale aj nové požiadavky).
• Skúsenosti s niektorými z nasledujúcich technológií: ASP.Net, C#, VB.Net,
HTML, CSS, JavaScript, SQL Server, Framework DevExpress, SVN pre
správu
verzií, Visual Studio.
• Výhodou sú: Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label.
• Aktívna úroveň nemčiny alebo aktívna úroveň angličtiny v kombinácii s
pasívnou úrovňou nemčiny (potrebná kvôli zaškoľovaniu, pochopeniu
požiadaviek).
• Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme.
• Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
• Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
• Výhodou je skúsenosť s vývojom SW pre poisťovnícky sektor.

Technológie a nástroje, s ktorými pracujeme
• ASP.Net, C#, HTML, CSS, JavaScript, MS SQL-Server, VB.Net, Framework
DevExpress
• SVN pre správu verzií
• Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label
• Používané nástroje: Visual Studio, Jira, Confluence, MS Teams, Office 365

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov