Pridať inzerát

HR Solution Specialist

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou globálneho IT tímu a nechajte sa príjemne prekvapiť škandinávskou firemnou kultúrou. Ak hľadáte pokojné a kvalitné zázemie, ponuka nášho klienta, ktorou je spoločnosť, ktorá sa zaoberá recykláciou a udržateľnosťou, je ako stvorená práve pre vás.

Čo vás čaká?

• implementácia nového HR systému pomocou ktorého sa trackuje celý hiring proces až do momentu, kedy sa pozícia uzatvorí
• budete komunikovať návrhy, zmeny, zlepšenia systému – firma je už v testovacej fáze a spustenie systému sa očakáva v lete (nebude teda vyvíjať program, len ho testovať a dávať návrhy na zlepšenie)
• HR systém bude zavedený globálne, a práve preto bude HR Solution Specialist komunikovať s celým svetom naprieč pobočkami spoločnosti – Amerika, Európa, Nový Zéland, Čina – s HR oddeleniami a recruitermi
• Pomocou ticketing systému budete pomáhať kolegom vyriešiť ,,tasks“ týkajúce sa implementovaného systému

Čo sa od vás očakáva?

• anglický jazyk slovom aj písmom na úrobni B2+/C1 vyššie (v angličtine sa odohráva 90% pracovnej komunikácie, práve preto je nevyhnutnou podmienkou)
• HR background v zmysle chápať komplexne celý hiring proces, vedieť sa zorientovať v obmedzeniach, ktoré sa týkajú pracovnej oblasti (napríklad zákaz pýtať sa na rodinný stav alebo naopak povinnosť zverejňovať platy v určitých krajinách)
• vidieť logiku v procesoch
• analytické myslenie
• Učenie, objavovanie nových vecí a procesov vám nie je cudzie
• výhodou je znalosť SAP alebo HR systémov, kde sa zaznamenávali údaje o pozíciách, kandidátoch a pod.

• maximálna flexibilita pracovného času
• až 50% možnosť pracovať z domu
• kvalitné zaškolenie
• etablovaná medzinárodná spoločnosť
• priateľská atmosféra s nórskou kultúrou
• finančné bonusy
• DDS
• referal bonus
• 2dni dovolenky navyše
• gastro 5,10€/deň
• kurzy anglickej konverzácie
• športové aktivity, Multisport karta
• zaujímavé služobné cesty (1-2týždne/rok v Nórsku)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá recykláciou a udržateľnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• ANGLIČTINA
• predošlá skúsenosť v HR
• práca v HR systéme výhodou
• MS Office : Excel pokročilá úroveň
• schopnosť a chuť učiť sa

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov