Odštartuj svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti a zarábaj v priemere 1500€ mesačne! Zákaznícky servis s anglickým jazykom

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 190 EUR/mesiacvýška mzdy sa individuálne prehodnocuje, uvedená hranica je minimum pre danú pozíciu, príplatky k mzde do výšky 600€ mes.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť pracovať v telekomunikačných službách a nemáš rád skoré ranné vstávanie? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis a pracuj pre významnú medzinárodnú spoločnosť!
Nevyhnutnou podmienkou je PLYNULÁ angličtina, ktorú budeš využívať na dennej báze - čo ber ako benefit pre svoje zdokonalenie sa v jazyku :)
Prax NIE je podmienkou, nakoľko ihneď po nástupe absolvuješ trojmesačné školenie priamo na pobočke v Košiciach, kde sa naučíš všetko potrebné.
Tvojou úlohou bude:
- riešiť telefonické požiadavky klientov v oblasti internetových, TV a telekomunikačných služieb, výhradne prichádzajúce hovory (žiadna ponuka služieb)
- komunikovať výhradne v AJ, min. B2 je nevyhnutnosť
- vytvárať pre klienta príjemný prvý kontakt a prispeješ tak k budovaniu vzťahov s klientom

- bonusy a príplatky do výšky 600€
- pracovná zmluva na neurčito po skúšobnej dobe
- možnosť kariérneho rastu
- kvalitné úvodné zaškolenie hradené spoločnosťou
- taxík zdarma po 22:30hod. v rámci Košíc
- rôzne teambuildingové a iné aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

plynulá komunikácia v anglickom jazyku je NEVYVHNUTNOSŤOU
ochota pracovať na popoludňajších a nočných zmenách
proklientská orientácia a flexibilita

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt