Pridať inzerát

Logistický špecialista zákazníckej podpory - Automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacOd 1500 eur, skutočná mzda sa bude odvíjať od skúseností a vedomostí kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s logistikou a výrobou v automobilovom priemysle? Pre nášho významného klienta hľadáme nového člena do logistického tímu. Zašlite nám Váš životopis v AJ, radi Vás pozveme na pohovor. Hlavnou pracovnou náplňou bude:

• Analýza zákazníckeho dopytu na dennej báze
• Rokovanie so zákazníkom, zodpovednosť za objednávky zákazníkov a ich sledovanie
• Dohliadanie a reportovanie informácií o ukazovateľoch výkonnosti dodávok zákazníkom
• Zabezpečenie súladu s denným a týždenným plánom dodávok
• Spolupráca s výrobou a logistikou za účelom zabezpečenia včasných dodávok zákazníkom
• Príprava harmonogramu výroby podľa stanovených požiadaviek, na základe vstupov výroby na dennej báze
• Účasť na denných stretnutiach oddelenia logistiky a iných potrebných stretnutiach, rozhovoroch

• Firemné akcie
• Možnosť kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas - ČIASTOČNÝ HOME OFFICE
• Príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec ZP

Informácie o výberovom konaní

Zasielať životopis v AJ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automobilová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Komunikačné zručnosti v anglickom jazyku (plus iný jazyk - výhodou)
• Znalosť SAP a MS Office
• Six Sigma - Green belt - výhodou
• Logické a analytické myslenie
• Zmysel pre detail
• Štandardy automobilového priemyslu.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt