Pridať inzerát

Zmenový majster do novopostavenej haly v Nitre!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 342 EUR/mesiacSPOLU: 1 342 € (základ 990 €, mesačné prémie 20% zo základu = 198 €, dochádzkový bonus = 100 €, BOZP bonus = 34 € , transport bonus = 20 €)
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu ľudí (operátori výroby, skladníci) na pridelenej zmene za účelom dosiahnutia požadovaných výrobných a kvalitatívnych cieľov,
- rozdeľovanie úloh v rámci tímu,
- zodpovednosť za dodržiavanie všetkých pracovno-bezpečnostných predpisov na pridelenej zmene,
- zodpovednosť za vypracovanie denných reportov z výroby,
- hodnotenie zamestnancov, vedenie výkazov prác, sledovanie dochádzky a dodržiavanie pracovnej disciplíny,
- zaúčanie nových zamestnancov,
- komunikácia s ďalšími oddeleniami (HR, kvalita, logistika a nákup, údržba),
- zúčastňuje sa pravidelných denných porád a iných mítingov

• Zaujímavá práca v novom, čistom a bezpečnom prostredí.
• Náborový bonus vo výške 300 eur , vyplácaný po 100 € po 3, 6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
• Odporúčací bonus vo výške 600 eur , vyplácaný po 200 € po 3, 6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
• Príspevok na stravu v hodnote 4,90€, z čoho si zamestnanec platí 1,00€, formou Callio karty alebo finančného príspevku.
• Pitný režim: káva, čaj, sýtená voda.
• Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch a darček pri životných jubileách...
• Deň bezpečnosti a Týždeň zdravia s darčekmi a aktivitami podporujúcimi zdravie a BOZP.
• Mikulášsky balíček, Vianočný balíček, Vianočný večierok, súťaž o 2 najlepších zamestnancov s finančnou odmenou, zlepšovateľské návrhy s finančnou odmenou,...
• Pracovné oblečenie (po skúšobnej lehote), Kľúčik do kávomatu (po skúšobnej lehote), Vitamínový balíček, Ovocný balíček, Darček k MDŽ,..
• 13. (50 % fix, 50 % v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy a osobného hodnotenia) a 14. plat (50 % fix, 50 % v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy a osobného hodnotenia)
• Príspevok do III.piliera DDS (po 2 rokoch trvania pracovného pomeru).
• Každoročná valorizácia miezd.

Všetky potrebné zaškolenia VZV, žeriavnický preukaz a oprávnenia zabezpečíme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

skúsenosti s vedením tímu ľudí,
skúsenosti s prácou v systéme SAP,
skúsenosti s údržbou výrobných zariadení, TPM, FMEA, 5S a udržiavaním poriadku na pracovisku

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov