Mzda až 2095€/mesačne bez nutnej praxe či ovládania jazykov? Že nemožné? S nami áno! Čítaj ďalej! (Skladník/čka)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Viedeň, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 865 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda je 1865€ + 150€ výkonnostný bonus+ cca 80€ príplatky za nočnú prácu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá práca pre online obchod s potravinami, v podstate nakupujete podľa zoznamu od nakupujúcich a kompletizujete objednávku pomocou skenera, ktorý vám ukáže, kde sa daný produkt nachádza
- práca v suchom ale aj chladnom sklade
- súčasťou práce je častá chôdza ( cca 20.000 krokov za zmenu )
- oblečenie zabezpečené

ZMENNOSŤ:
- zmena od 3:00 hod. do 13:30 hod.
- pracuje sa len 3 dni počas týždňa + sobota (nedeľa je vždy VOĽNÁ)
- týždenný pracovný fond 38,5 hodiny

- zabezpečený odvoz na každú zmenu do práce z Bratislavy , po práci späť do Bratislavy - BEZPLATNE
( miesto výkonu práce : sklad potravín vo Viedni )
- NEPOSKYTUJEME UBYTOVANIE !

základná hodinová mzda je 11,17€ / hod. + výkonnostný bonus 150 € / mesačne + 1,70 € / hod. nočný príplatok

- možnosť získania 13. a 14. platu
- nie je nutné ovládať NJ ani AJ jazyk

- práca na trvalý pracovný pomer ( rakúsky zamestnávateľ - Adecco Austria ) na dobu neurčitú
-organizujeme informačné dni vždy v pondelok vo Viedni, kde si viete priamo pozrieť miesto výkonu a náplň práce, aby ste sa rozhodli o danej ponuke práce

V prípade, že ste si pozorne prečítali mzdové podmienky a ZMENOVOSŤ nám pošlite svoje kontaktné údaje zaslaním odpovede na tento inzerát.
Ideálne CV v anglickom, alebo nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Austria

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav ( práca v chladnom prostredí a častá chôdza)
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na nočné zmeny

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov