Teamleader pre vstupnú kvalitu - rovno do kmeňa pre jedného z naj zamestnávateľov.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 160 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by bolo Vašou náplňou práce?

-Vedenie tímu - technikov vstupnej kontroly a koordinovanie aktivít externej servisnej spoločnosti.
-Vykonávanie operatívnych činností - ako kontrola a manažment materiálu, plánovanie denných aktivít.
-Zabezpečenie dosahovania stanovených cieľov - bezpečnosť, kvalita, dodávky, náklady, morálky, životného prostredia
-Hľadanie možností zlepšenia
-Plánovanie a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít, evidencia dochádzky
-Správa dokumentácie

Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Požiadavky na zamestnanca

-Ukončené stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním (maturita)
-Vedomosti o základných nástrojoch a procesoch kvality, postupoch a procesoch vo výrobných technológiách, čítanie technickej dokumentácie, znalosť meracích postupov.
-Minimálne 3 roky praxe v oblasti výroby, kvality,
-Anglický jazyk – výhodou
-Skúsenosti so SAP-om - výhodou
-PC zručnosti (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
-Skúsenosti s vedením pracovného tímu – výhodou.
-Komunikačné, organizačné a plánovacie zručnosti, zodpovednosť, motivácia, vysoké pracovné nasadenie a zvládanie stresových situácií.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov