Pridať inzerát

Koordinátor kvality výrobnej jednotky

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy môže dosiahnuť úroveň 2200EUR/brutto (v závislosti od Vašich skúseností).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - jednu z popredných automobilových spoločností na východnom Slovensku - ponúkame túto pracovnú pozíciu:

• Zodpovednosť za všetky výsledky kvality
• Koordinácia špecializovaného tímu kvality - riadenie procesu, zlepšovanie a vývoj.
• Stanovenie analýzy a vykonávanie pravidelných správ o kvalite (KPI) a činnostiach.
• Overovať a podporovať správne používanie nástrojov neustáleho zlepšovania, najmä Kaizen.
• Definovať a riadiť projekt neustáleho zlepšovania procesov a produktov prostredníctvom implementácie nástrojov.

• Veľa firemných akcií (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy,..)
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané lokality)
• Trainee program pre študentov
• Program odporúčaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Podporovateľ kvality a neustáleho zlepšovania.
• Schopnosť viesť a riadiť tím.
• Riadenie systému kvality.
• Základné ekonomické a finančné znalosti.
• Znalosť produktov a procesov.
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Nástroje kvality - FMEA, plán kontroly, PPAP, P-FMEA.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov