Pridať inzerát

Hypotekárny bankár pre pobočku v Skalici - mzda od 1000€

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 780 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 eur + variabilná zložka (priemerne vo výške od 250 € do 780 € mesačne)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi a máš elán ?

Chcel by si sa po zaškolení stať expertom na financovanie a poskytovanie hypotekárnych úverov?

Pre našich klientov sa staneš ich pravou rukou pri ich výbere správnych produktov,

Nemáš ekonomicky zameranú školu, nevadí! Náš zaškoľovací program je prispôsobený, aby ťa naučil reagovať a vedieť pomôcť klientovi v akejkoľvek situácii.

- 5 dní voľna navyše,
- rôzne zľavy na nákupy u nami vybraných spoločností
- bankové produkty zadarmo alebo za zvýhodnených podmienok,
- motivačný bonusový systém
- príspevok na DDS
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
- kariérne príležitosti
- odborný a osobnostný rozvoj

V prípade záujmu neváhajte zaslať váš životopis a následne vás budeme kontaktovať ohľadom výberového pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-minimálne SŠ s maturitou
-skúsenosť s prácou so zákazníkmi je vítaná
-obchodnícky duch
-komunikatívnosť
-reprezentatívny vzhľad
-základné znalosti práce na PC

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov