Pridať inzerát

Vedúci údržby vo veľkej výrobnej spoločnosti !

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie údržby a starostlivosť o všetky technické zariadenia v halách / zachovanie technickej spôsobilosti a výborného stavu zariadení /
- vykonávanie činností, ktoré vedú k predchádzaniu prestojov a minimalizácia možných prestojov
- riadenie, koordinácia vedúcich údržby haly poprípade zmenových majstrov
- následne kontrola vykonanej práce a kvality jej prevedenia
- zabezpečenie vykonanie dennej, preventívnej a tiež ročnej prehliadky
- zaisťovanie zmien, ktoré vedú k zlepšeniu kvality, produktivity práce, celkovej efektivity práce
- dohľad nad personálnym obsadením dielne - optimálne z hľadiska plnenia pracovných úloh, kvality a vytvorenia dobrej pracovnej atmosféry
- motivácia zamestnancov k dosahovaniu stanovených cieľov
- zabezpečenie hodnotenia zamestnancov

- 13,14 plat + dochádzkový bonus
- dni dovolenky navyše
- príspevok na DDS
- extra príplatky za zmennosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii
- odborné znalosti z mechaniky a elektriky

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov