Pracuj s nami len 4 dni, mzda 11,11€/ hod., zabezpečená doprava zdarma z Bratislavy, 200€ bonus- nutná komunikatívna znalosť nemčiny (Balič)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Viedeň, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 055 - 2 285 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá práca pre online obchod s potravinami
- jednoduchá kompletizácia objednávok
- súčasťou práce je častá chôdza ( cca 20.000 krokov za zmenu ) a práca v chladnom prostredí

ZMENNOSŤ:
- LEN na nočné zmeny ( od 3:00 do 13:30 )

- 4 dni (pondelok, štvrtok, piatok a sobota)
- 38,5 hodinový pracovný fond

základná hodinová mzda je 11,11€ / hod. + výkonnostný bonus 150 € / mesačne + 1,70 € / hod. nočný príplatok + 200€ mesačne bonus za komunikatívnu znalosť nemčiny - na preklad svojej zverenej skupinky

- možnosť získania 13. a 14. platu

- práca na trvalý pracovný pomer ( rakúsky zamestnávateľ - Adecco Austria ) na dobu neurčitú

V prípade, že ste si pozorne prečítali mzdové podmienky a ZMENOVOSŤ nám pošlite svoj životopis v NJ jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Austria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemčina na komunikatívnej úrovni - B2 ALEBO C1

- dobrý zdravotný stav ( práca v chladnom prostredí a častá chôdza)
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na nočné zmeny

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov