Pracovník vo výrobe. Doprava zabezpečená. VZV preukaz zabezpečíme!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 150 EUR/mesiaczáklad 800eur + variabilná zložka. Priemerný mesačný plat 1100-1150 eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre výrobného pracovníka. Nástup priamo do kmeňa!

Vkladanie materiálu do stroja, ktorý ho následne spracuje. Vyberanie konečného spracovaného výrobku.
Práca vhodná pre mužov, nakoľko niekedy je potrebný presun 25 kilového vreca.
Práca s vysokozdvižným vozíkom - preukaz hradí spoločnosť
Práca na 3 zmeny - 1 týždeň ranná, 2 týždeň poobedná, 3 týždeň nočná

Pitný režim na pracovisku - voda, káva, čaj a pod.
Bonus sa odporučenie známeho 1000 eur
Po skúšobnej dobe nárok na 100 eur - využitie wellness, knihy, masáž a pod.
Mesačný bonus po 3 mesiacoch je 300 eur
a po 12 mesiacoch 500 eur
Family day, open day, vianočných večierok
zabezpečené pracovné pomôcky (ochranné okuliare, odev, topánky)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dochvíľnosť
Samostatnosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov