Pridať inzerát

Remote bankár

ADECCO Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacOdmeny priemerne vo výške od 200 € do 500 € mesačne brutto. Odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy.
  • Termín nástupu: 07/2022 a neskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je známa spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom trhu obsadzujeme zaujímavú pozíciu s nástupom do kmeňového stavu:

- zákaznícka podpora (inbound hovory), v prípade potreby spätného kontaktu volania aj smerom ku klientovi
- poskytovanie informácií podľa požiadaviek zákazníka, hľadanie riešení a trpezlivá komunikácia
- konzultácia ohľadne bankových produktov a ponuka efektívneho riešenia pre klienta v oblasti využívaných služieb, prípadne analýza a ponuka riešenia aktuálnej potreby
- ďalšie administratívne práce podľa potreby
- práca spočíva v komunikácii s klientom, ktorým je fyzická osoba alebo právnická osoba

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej firmy s inovatívnym prístupom
· Flexibilný pracovný čas, aj možnosť home office-u
· Atraktívne kariérne príležitosti pre najšikovnejších
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Zvýhodnenia na produktoch
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
- 5 dní dovolenky navyše

Ponúkame naozaj kvalitné zaškolenie a stabilné zamestnanie so mzdou, ktorá jednoznačne nepatrí medzi najnižšie.
Hľadáme však spoľahlivých ľudí pre dlhodobú spoluprácu, ktorí by sa chceli postupne u nás kariérne posúvať vpred a baví ich práca s ľuďmi, nakoľko táto oblasť samozrejme nie je jednoduchá :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pre nášho významného klienta pôsobiaceho na medzinárodnom trhu hľadáme šikovnú a komunikatívnu osobnosť so záujmom o bankové prostredie. Hľadáme kandidáta, ktorý chce rozvíjať svoje schopnosti a ktorý chce byť súčasťou jednej z najsilnejších bánk na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Silné komunikačné zručnosti
- Predchádzajúce skúsenosti v bankovom sektore - veľkou výhodou
- Vítané skúsenosti so zákazníckym servisom
- Záujem o dlhodobú spoluprácu

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov