Pridať inzerát

Bankár pre TOP banku - Trenčín

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ mesačné odmeny 150 - 500€ (v závislosti plnenia plánov)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa práca s ľuďmi, máš motiváciu učiť sa a chuť dosiahnuť úspech ?
Máš hladinu empatie a obchodnícke zručnosti ? (značkové odevy , luxusné autá - alebo ste predával poistenie ? )
Tak zúroč svoje skúsenosti a získaj skvelý JOB :)

Náplň práce:
- poskytovanie poradenstva a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie
- budovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov s klientmi, rozširovanie portfólia ich služieb
- predstavovanie bankových produktov klientom
- aktívne vyhľadávanie nových klientov a oslovovanie potenciálnych klientov
- príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovanie spokojnosti klientov

- 2 mesačný školiaci proces (samozrejme platený)
- bankové produkty zadarmo alebo za zvýhodnených podmienok - viete ušetriť aj 100€
- mesačné bonusy 150 € do 500 €
- dni dovolenky navyše
- 160 € na rok na čajíky či kávičky
- možnosť prehodnotenia platu po 6 mesiacoch + kariérny posun už po roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer (výhoda)

- príjemné vystupovanie a orientácia na klientov
- ochota učiť sa a pracovať na sebe
- pozitívne myslenie

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov