Využi Francúzštinu a odštartuj svoju kariéru v HR na plný Home-Office!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiactaktiež ale hlavne v závislosti od skúseností a schopností kandidáta!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dorozumiete sa Anglicky a hovoríte Francúzky?
Pridajte sa k tímu HR Administration Support!

Náplň práce:
- podpora kľúčových procesov životného cyklu zamestnancov
- správa údajov, správa absencií, presuny a odchody
- vykonávanie auditov a kontrôl zmien údajov s cieľom zabezpečiť presné
a včasné platby zamestnancom
- Udržiavanie presnosti informácií spisov
- komunikacia hlavne prostedníctvom mailu, ale aj telefónu a live chatu

- komplexný balík firemných benefitov
- Možnosť kariérneho rastu
- Home-Office
- Aktívne využívanie a zdokonalenie sa v cudzích jazykoch
- Kvalitný školiaci tréning

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Francúzsky na dobrej úrovni pre denný kontakt so zamestnancami hlavne cez mail
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Orientácia na HR

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov