Pridať inzerát

Elektrotechnik/elektronik do automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 321 EUR/mesiacZákladná mzda 1321 eur + príplatky do výšky 256 eur.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektronika s nadšením pre vec, technickým zmýšľaním a láskou k automotive. .

Na tejto pozícii budeš zodpovedný za:

- Programovanie a nastavovanie robotov.
- Optimalizácia pracovísk.
- Programovanie SPS - Simatic 1200, S7.
- Analýza porúch a zabraňovanie ich opakovaniu.
- Zodpovednosť za 100 %-nú kvalitu vykonanej práce vo svojej profesii spôsobom samokontroly.
- Dodržiavanie predpísaných prevádzkových a technologických postupov stanovených pre výkon danej činnosti.
- Dodržiavanie poriadku, bezpečnostných a požiarnych predpisov na pracovisku podľa príslušnej inštrukcie.
- Spolupráca s údržbou pri opravách výrobných zariadení a pomocných výrobných zariadení.
- Servis a úprava prog. PLC, robotických buniek, klimatunelov, aktivačných pecí, PM Toolkit a letovacích zariadení.

- zamestnanecká doprava
- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo
- firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. Náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vyhláška § 21, 22
skúsenosti s PLC, robotickými bunkami

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov