Pridať inzerát

Obchodno-technický manažér

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýška platu sa bude odvíjať v závislosti na kandidátových skúsenostiach

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A. Obchodná činnosť
• vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci SR.
• podpora administratívy
• tvorba cenových ponúk
• zodpovednosť za plnenie osobného obchodného plánu
• príprava ZOD a jej predkladanie na schválenie nadriadenému
B. Kalkulovanie dopytov
• fyzická prehliadka miesta stavby, zvolenie vhodnej technológie výstavby
• kontrola projektovej dokumentácie po stránke technickej úplnosti a správnosti, najmä s požiadavkami prevádzkovateľov (prevádzkové štandardy)
• zostavenie nákladovej kalkulácie, zostavenie položkového rozpočtu a výkazu výmer
• riadenie a kontrola subdodávky

• 13.plat,
• firemné akcie,
• školenia nie len v rámci profesie, ale aj osobnostné,
• služobné vozidlo
• Pre montérov je ubytovanie zabezpečené na náklady firmy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obchod

Náš klient je súčasťou medzinárodne fungujúcej firemnej skupiny, poskytujúcej kvalitné služby a výborné technické zázemie. V súčasnosti má viac ako 700 zamestnancov. Pobočky a dcérske spoločnosti sa rozprestierajú po celej Európe, ďalej v Ázii, v Afrike a tvoria základňu silného prepojenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ stavebného zamerania alebo strednú stavebného zamerania
• skúsenosti v oblasti stavebníctva - výstavba IS.
• PC skills: základné programy balíka office - MS Excel
• 2 roky v obchodnej pozícii a min. 5 rokov v odbore technickom

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov