Práca ihneď aj s ubytovaním! Vodiči NZV príležitosť pre vás! Bratislava s platom až 1340€

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 205 - 1 340 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náš klient je popredná potravinárska spoločnosť so stabilným zázemím
- náplňou práce vodiča NZV je hlavne:
- obsluha NZV
- odvoz paliet s hotovými výrobkami
- zásobovanie výrobnej linky
- komunikácia s predákom a ostatnými kolegami
- príprava materiálu potrebného na výrobu (formy, debničky...)
- odvoz odpadu na dvor
- práca na zmeny

- ubytovanie zdarma
- mesačné odmeny
- zľava na produkty
- zmenové príplatky
- závodná jedáleň
- pracovné oblečenie
- vstupná lekárska prehliadka a zabezpečenie potravinárskeho preukazu zdarma

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- platný preukaz NZV
- dobrý zdravotný stav - bude preverený na vstupnej lekárskej prehliadke
- skúsenosť s prácou so skenerom a s obsluhou motorových vozíkov
- záujem o dlhodobú prácu
- zodpovednosť a dochvíľnosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov