Pridať inzerát

Skladník a vodič VZV

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považany, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta + variabilná odmena po uplynutí skúšobnej doby + 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu,
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených,
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu,
- označovanie skladových zásob štítkami,
- príprava materiálu na expedovanie (rezanie na ručnej rezačke)
- balenie a príprava na expedovanie v súlade s baliacimi predpismi,
- práca s čítačkami a informačným systémom skladového hospodárstva.

Čisté a vykurované skladovacie priestory,
jednozmenná prevádzka,
možnosť realizácie a osobného rastu,
stravné lístky v hodnote 4,50 Eur bez doplatku zamestnanca.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Slovenská výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa zákazkovou výrobou komponentov z textilných a penových materiálov určených najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zmysel pre poriadok a detail,
- chuť učiť sa nové veci,
- tímová spolupráca,
- priestorová orientácia,
- zodpovednosť a samostatnosť.
Práca v informačnom systéme, zameranom na skladové hospodárstvo a práca s čítačkou
výhodou.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov