Údržba výrobnej linky - rôzne pozície - elektrikár s §21/ technik mechanik s platom až do 1500€ okolie DS Pozor doprava zdarma

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náš klient je spoločnosť ktorá sa venuje potravinárskej výrobe
- náplňou práce údržbára je hlavne:
- oprava a údržba strojov a zariadení (mechanicky aj elektricky)
- návrh riešení a oprava porúch
- analýza príčin vzniku porúch
- spolupráca pri inštalácií nových strojov a zariadení
- práca na 2 zmeny - 12 h denná/nočná - 2 dni denná/2 dni nočná/ 4 dni voľno
- DOPRAVA ZABEZPEČENÁ
- NÁSTUP DO KMEŇA

- DOPRAVA ZDAMRA
- NÁSTUP IHNEĎ A DO KMEŇA
- pravidelný prídel výrobkov
- sezónne bonusy
- strava v závodnej jedálni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- platná vyhláška min. §21 / pre technika elektrikára
- prax na údržbe vo výrobe je výhodou
- technické vzdelanie a myslenie
- zodpovednosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov