Pridať inzerát

Kvalitárka v Bratislave s nástupom ihneď!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 150 EUR/mesiac,- základná mzda 5,30€/h brutto (prítomnostný BONUS 6€/smena) + možnosť ďalšieho BONUSU v prípade odpracovania celého mesiaca bez absencie (140€)
  • Termín nástupu: Ihneď / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Náš klient je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medicínskeho skla (fľaštičky na lieky, ampulky na ober biologického materiálu do ambulancií lekárov a pod.)
- výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu
- kontrola chýb skleneného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny)
- rozmerová kontrola výrobkov
- pri práci je potrebná jemná motorika - práca s menšími výrobkami
- práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny - 3 DNI ROBÍTE A 2 DNI STE DOMA
- potrebná obdobná prax s výrobným režimom, smeny alebo podobne!

- práca v stabilnej spoločnosti bez odstávok výroby
- možnosť prestupu do kmeňa
- dobrá MHD dostupnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsenosť s prácou na smeny/s prácou vo výrobe
- jemná motorika a pozorné oči
- ochota pracovať na smeny (aj počas víkendov a sviatkov)

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov