Pridať inzerát

Nastavovač strojov vo výrobe. Nástup ihneď!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 5,30€/h brutto (prítomnostný BONUS 6€/smena) + možnosť ďalšieho BONUSU 140€ v prípade odpracovania celého mesiaca bez absencie
  • Termín nástupu: Ihneď / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Náš klient je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medicínskeho skla (fľaštičky na lieky, ampulky na ober biologického materiálu do ambulancií lekárov a pod.)
- po zapracovaní prechod na technické oddelenie - nastavovač strojov
- každý začína ako posunovač paliet, neskôr možnosť prestupu na pozíciu - nastavovač
- výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu
- rozmerová kontrola výrobkov
- práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny - 3 DNI ROBÍTE A 2 DNI STE DOMA (vrátane sviatkov a víkendov)
-po zapracovaní prechod na technické oddelenie
-práca je vhodnejšia pre mužov
- potrebná obdobná prax s výrobným režimom, smeny alebo podobne!

- práca v stabilnej spoločnosti
- dobrá MHD dostupnosť /možnosť parkovania
- závodná jedáleň
- možnosť prestupu do kmeňa po 3 mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske vzdelanie

- Skúsenosť s prácou na smeny/s prácou vo výrobe
- technické myslenie a zručnosť
- ochota pracovať na smeny (aj počas víkendov a sviatkov)

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov