Naštartuj kariéru v úspešnej banke! Lákavá mzda s bonusmi až do 1520€!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900 € štartovací základ + mesačné odmeny 150 - 500€ (v závislosti od plnenia plánu) + ďalšie príplatky od 120 € - 170 € brutto mesačne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre TOP BANKU priamo do kmeňa :)
Viete vypočuť klientov a poradiť im služby, ktoré najlepšie vystihnú ich potreby ?

Náplň práce:
- starať sa o stálych klientov
- predávať všetky bankové produkty a služby z portfólia
- aktívne oslovovať súčasných zároveň aj potenciálnych klientov banky
- vyhľadávať rôzne obchodné príležitosti
- miesto výkonu práce: Shopp Centrum

- možnosť navýšenia základného platu už po 6 mes. v spoločnosti
- bankové produkty zadarmo alebo za zvýhodnených podmienok
- mesačné bonusy 150 € do 500 €
- príplatky za víkendy (120-170€ mesačne)
- dni dovolenky navyše
- 160 € na rok na čajíčky alebo kávičky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer - výhoda nie nutnosť :)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ekonomické vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti obchodu (starostlivosť o klienta alebo akvizície)
- motivácia učiť sa a chuť dosiahnuť úspech
- komunikačné zručnosti
- príjemné vystupovanie

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov