Teší Vás komunikovať v angličtine a chcete mať za to zaplatené? Zákaznícka podpora v BA!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 220 EUR/mesiac+ fantastické bonusy 500€ za smennosť v práci
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás rozprávanie v angličtine? Máte úroveň B2 a viac ?
Ste časovo flexibilní a nevadí Vám práca na poobedné či nočné zmeny ?
Staňte sa podporou pre amerických zákazníkov !
Možná práca na full time alebo i part time :)

NÁPLŇ PRÁCE :
- Pomoc zákazníkom pri riešení ich problémov s produktami
- Komunikácia so zákazníkom
- práca s PC a telefónom
- reporting supervízorovi
- working time od 8:00 PM – 5.00 AM (rana nasledujúceho dňa (počas týždňa - 8-hour + prestávky)
- práca cez weekend od 1:00PM do 5:00AM s fantastickými extra fee (Sobota + 50% za každú hodinu, Nedeľa + 100% za každú hodinu)
- pracovný čas si viete kombinovať ( víkendy s prac týždňom ako len chcete, alebo aj bez víkendu)

Tímové budovy, športové a kultúrne podujatia a ďalšie!
- BONUSY založené na výkone
- Možnosti kariérneho postupu
- 6 - 8 týždňov plateného školenia

TAXI FREE - ak skončíte v práci po 10:30 PM - kamkoľvek v rámci Bratislavy zadarmo
- zabezpečené strážené parkovanie v budove spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Prosím poslať AJ životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti v Aj
- časová flexibilita - práca na smeny (poobedné, víkendové, nočné smeny )
- schopnosť pracovať v medzinárodnom prostredí

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov