Študenti pozor - ponúkame zaujímavú a hlavne dlhodobú brigádu na HR!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu k nám do tímu. U nás sa môžeš zaškoliť do sveta HR a recruitmentu. Poď k nám získať nové skúsenosti.

Náplň práce:
- pomoc pri výberovom procese a zbere údajov od kandidátov, mailová a telefonická komunikácia ohľadne možnosti nástupu, spracovania CV a podobne
- dohadovanie termínov pre zaslanie dokumentácie a spracovanie jednotlivých krokov v rámci výberového procesu
- tech. podpora v prípade potreby pomoci zo strany kandidáta
- činnosť na pridelenom projekte (pracovná náplň sa nebude meniť, obsazdujeme pozíciu dlhodobého charakteru)
- pracovať bude možné aj z domu, potrebujeme Ťa však v úvode zaškoliť na našj pobočke (cca 5 dní v office, určité moduly aj formou home office - sme ochotní sa dohodnúť)

Mobile Phone,Notebook

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

znalosť anglikého jazyka aspoň na úrovni B2 (občasná komunikácia s anglicky hovoriacim kandidátom)
možnosť pracovať každý deň aspoň 2 hodiny
zodpovedný prístup k práci
komunikatívnosť
práca na počítači - reporting (Excel) a aktualizácia údajov ohľadne výberového procesu/statusu kandidáta, samozrejme bežné admin. činnosti - mailová, telefonická komunikácia

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov