Pridať inzerát

Stavebný robotník/ pomocník - Žilina

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.uvedená mzda je pri živnosti (pri práci na TPP je hodinová mzda 4€ v čistom)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce na stavbách (budov)
- betonáž, podávanie náradia, vozenie materiálu
- práce sa vykonávajú v okolí Žiliny, prípadne Štúrovo
- vhodné aj pre partie stavebných robotníkov

- práca priamo do KMEŇA spoločnosti
- možnosť práce na živnosť aj na TPP
- zabezpečené ubytovanie - (hradené spoločnosťou)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- pracovitosť a fyzická zdatnosť (práca vhodnejšia pre muža)
- možnosť práce na plný úväzok, živnosť, práca na dohodu o pracovnej činnosti, na dohodu o brigádnickej práci študentov, práca vhodná aj pre cudzincov

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov