Aj tvojimi šikovnými rukami môžu prejsť kvalitné a krásne sedačky, zabezpečíme ti ubytovanie, zaškolíme ťa a ak odporučíš známeho získaš bonus 200 €.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 767 EUR/mesiac+polročný bonus+ Dochádzkový bonus 150€+ polyvalečný bonus 100€+ príplatky za zmennosť
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a kompletizácia sedačiek podľa pracovných postupov
- kontrola hotovej práce - zodpovednosť za správne prevedenie výrobku
- vizuálna kontrola komponentov

- práca sa vykonáva v stoji,
- práca si vyžaduje manuálnu zručnosť - práca rúk
- nie je nutná prax, na všetko ťa zaučíme

Práca na 8 hodinové zmeny - voľné víkendy a sviatky

Dochádzkový bonus 150€, Polyvalečný bonus 100€,Príplatky za zmennosť a víkendové zmeny nad rámec zákona

Zabezpečená firemná doprava z :
Borský Mikuláš
Bratislava
Gbely
Holíč
Kúty
Malacky
Senica
Skalica
Stupava
Šaštín - Stráže
a ďalšie.....

- Čisté a klimatizované pracovné prostredie
- Dlhodobá a stabilná práca - práca na trvalý pracovný pomer
- Po 6 mesiacoch - prestup do kmeňa, ak budeš šikovný
- Bonus za odporúčanie kandidáta
- Dni voľna nad rámec zákon
- Mesačný príspevok na pranie odevov

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, alebo nám zaslať svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z vedúcich dodávateľov automobilových komponentov, dodávajúc komponenty v štyroch kľúčových obchodných skupinách.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý zdravotný stav (spôsobilosť na prácu v stoji, nočné zmeny).
- Fyzická zdatnosť
- Ochota pracovať na zmennosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov