Hľadáme Sales Engineer-a do priateľského a podporujúceho kolektívu!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacUvedená je minimálna garantovaná mzda. Výsledná mzda reflektuje kandidátove skúsenosti a závisí od seniority uchádzača a môže sa výrazne líšiť. Ku mzde prislúchajú 2x ročne odmeny a bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta, ktorým je významná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou zariadení a náhradných dielov v oblasti automatizácie, merania, regulácie a prístrojového vybavenia hľadáme nové posily!

Staňte sa Sales Engineerom a zapadnite do naozaj skvelého tímu.

Zázemie medzinárodnej spoločnosti s priateľskou atmosférou na pracovisku čaká práve na Vás!

Vašou úlohou bude:

- hľadanie a navštevovanie klientov, komunikácia s nimi
- udržiavanie a budovanie vzťahu s klientmi a dodávateľmi
- technická podpora pre klientov
- sledovanie cenových ponúk
- navrhovanie aplikácií v oblasti automatizácie

Výsledky Vašej práce:

• návrh správneho a funkčného technického riešenia
• získanie spätnej väzby od zákazníka
• spokojný zákazník, ktorý sa ti vráti

- veľká miera sebarealizácie a voľnosti
- získanie praktických skúseností v oblasti automatizačnej techniky
- dlhodobé pôsobenie
- práca v menšom a mladom kolektíve
- prehodnotenie platu 2x ročne (Jún, December)
- finančný bonus/odmeny vyplácané 2x ročne (Jún, December)
- sick days
- pitný režim, káva, čaj na pracovisku
- služobné auto, telefón

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnika

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostne sa vám bude páčiť na pozícii Sales Engineer, ak :

• máte obchodného ducha
• technické vzdelanie v odbore elektrotechnika
• radi riešite technické problémy
• zaujímate sa o novinky v oblasti automatizácie a elektrotechniky
• radi pracujete samostatne aj tímovo

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov