Hľadáme šikovného strojníka formovania, mzda 1340 €, ubytovanie zdarma

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 340 EUR/mesiacvýkonnostný bonus a osobné ohodnotenie na mesačnej báze+ nadštandardné a rizikové príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov na formovacom úseku linky - temperovacie a nalievacie zariadenia, zásobníky.
- nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie písomnou aj elektronickou formou.
- zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosť podľa typu výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra.
- kontrola sít a magnetov na vyššie uvedených zariadeniach
- príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby
- príprava nalievacích zariadení podľa typu ( výmena nalievacích dosiek ),
- príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania

- stabilná a dlhodobá pracovná ponuka
- zabezpečené a HRADENÉ UBYTOVANIE v rámci Bratislavy

- stravné v hodnote 4,50€
- stravovanie v podnikovej jedálni

- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi a starostlivosť o to v rámci podniku.

- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky
- zabezpečenie potravinárskeho preukazu

- starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) a počas celého trvania PP

Neváhajte nám zaslať váš životopis s uvedenými skúsenosťami v požadovanej oblasti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cukrár, pekár, kuchár, strojárina, mechanika, technika

Počet rokov praxe

2

-skúsenosti z výroby ( veľká výhoda )
-nastavovanie strojov, obsluha ovládacích panelov ( podmienka )
- Efektívna komunikácia v rámci tímu
- Schopnosť pracovať samostatne

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové centrum
E-mail: poslať životopis